Tiszaföldvár város honlapja

Eredményeink a 2007-2008. tanévben
Korábbi eredmények

Felvételi mutatóink:
A 12. évfolyamon végzettek száma 123, felsőfokú tanulmányokra jelentkezett 75 tanu-ló, ebből felvételt nyert 67 tanuló.  A létszámból felvettek aránya 54,47 %, a jelentke-zettekből felvetteké 89,33 %.
Az angol-német nyelvi emelt szintű gimnáziumi osztályból felvettek aránya 90,00 %, a jelentkezettekből a felvetteké 90,00 %.
A hatévfolyamos gimnáziumi osztályból felvettek aránya 88,46 %, a jelentkezettekből a felvetteké  100 %.
A rendészeti pályára előkészítő szakközépiskolai osztályból az érettségizett/felvett arány 16,12 %, a jelentkezett/felvett arány: 55,5 %
A humán szakközépiskolai osztályban az érettségizett/felvett arány 33,33 %, a jelent-kezett/felvett arány 92,30 %.

Versenyeredmények:
Az Országos Szakmai tanulmányi versenyen szociális alapismeretek szakmacsoport-ban országos SZÉTV döntőjén  Soltész  Alexandra. 8.helyezést ért el.
Lipka Margit II/14. d  osztályos tanuló az Országos Szakmai Tanulmányi Versenyen a szociális szolgáltatás szakmacsoportban  8. helyezett lett.
Iskolánk csapata az Országos Rendészeti Csapatversenyen 8. helyezést ért el.
Fiú kézilabda csapatunk az Amatőr Kézilabda diákolimpia V-VI. korcsoportjának döntőjében 11. helyezést ért el.
Az Eu-rópa Napja csapatversenyen a 10.a csapata 2. helyezést ért el.
Számos tanulónk vett részt különböző megyei, regionális versenyen szép eredménnyel.
Kollégistáink a „A Legügyesebb Kollégium és Kollégista megyei döntőjén csapatban 1. helyezést értek el, egyéniben pedig Rafael Szamanta 9.d osztályos tanuló 2. helye-zett, Kovács Marietta 11.d osztályos tanuló 3. helyezett lett.