Hajnóczy József Gimnázium, Humán Szakgimnázium és Kollégium

MENÜ

Főoldal

Az intézmény bemutatása


Az iskola tanulói 

Tanügyi dokumentumok

Aktuális

Képzési rendszerünk

Beiskolázás

Diákönkormányzat         

Kulturális élet 

Iskolánk adatai, elérhetőség

Tiszaföldvár város honlapja

A Hajnóczy József Gimnázium, Humán Szakgimnázium és Kollégium  tanulói


2018 - 2019. tanév




9.A
9.C 9.D
10.A
10.B
10.C
10.D
11.A
11.B
11.C
11.D
12.A
12.B
12.C
12.D
13.A







Korábban végzett tanulók



9.A - osztályfőnök: Bolnovszky Szidónia
Baranyi Enikő Réka Mester Marcell
Barta Szabina Milosits Kristóf
Bene Krisztina Molnár Lili
Bernát Zsolt Mucsi Endre Dömötör
Biacsi Vanda Németh Dávid Tibor
Bíró Éva Németh Szabolcs Zorán
Bozsó Petra Pápai Balázs
Búcsús Andrea Jázmin Pataki Zoltán
Czakó Krisztián István Pereczes Patrik József
Deák Orsolya Ramholcz Noémi
Enyedi Olivér Péter Sike Alexandra
Gál Tímea Tóth Lili Vivien
Jakab Nelli Tóvizi Milán
Kiss Dóra Túri Vanessza
Kiss Mihály Balázs Zsámár Bernadett
Kókai Doren Zsiros Angéla
Korcsik Anita



9.C - osztályfőnök:  Molnár Katalin
Andrási Petra Krenács Alexandra
Árvai Levente Kurenda Anita Erzsébet
Bede Mónika Matus Dominik Márk
Boros Dominik Müller Vencel
Csáki Henriett Ollári Dominika Orsolya
Dávid Orsolya Papp Petra
Deli Georgina Ponyokai Valentina
Fehér Áron Sindel Dominika Elektra
Fehér Boglárka Szabó Dániel
Fényi Dominika Anikó Szabó Richárd
Fenyvesi Cintia Kinga Szőke Regina
Gácsi Attila Szőke Tamás
Gajdos Bernadett Szűcs Bence Gergely
Kardos Gergő Szűrös Bence Csaba
Katona Attila Turai Milán
Kenyeres Renáta Váczi Ferenc
Kiss Gergő Máté Varga Bence



9.D - osztályfőnök: Gondon Terézia
Andor Zsófi Mózes Gyöngyi 
Balla Rebeka Gizella Mihály Evelin Enikő
Bálint Nóra Luca Molnár Bernadett
Balogh Vanessza Alexandra Nagy Erik
Bata Evelin Nagy Lili Emma
Bense Mercédesz Nemes Pál
Bódi Kristóf Németh Sándor Botond
Czakó Enikő Pásztor Anna
Czinege Gréta Magdolna Pete Alexa
Császi Réka Pintér Zsanett
Dobrovits Julianna Éva Rácz Gergő 
Duszka Boglárka Ágnes Szabó Zsanett
Gonda László Szilágyi Evelin
Juhász Adrienn Szürös Virág Renáta
Katz Lívia Tarsoly Genovéva
Kóti Vivien Ágnes Tor Bence Balázs
Kulcsár Csaba Vereb Zsófia
Markót Ivett



10.A - osztályfőnök:  Szilva Erzsébet
Bánszki Lili Lenkovics Tibor
Boda Brigitta Mogyoró Helga
Bognár Fanni Ivett Oltyán Péter Áron
Búcsús Bernadett Pinczi Gabriella Kata
Dorogi Nóra  Papp Natália
Fehér Csenge Luca Pirók Korinna
Fehér Sára Somodi Kincső Virág
Földi Milán Szabó Tamás
Hasznos Petra Szilágyi Rebeka
Járai Adrienn Tóth Fruzsina Anna
Kósa Renáta Tímea Tóth Gergely Zsolt
Kuna Mihály Varga Emese
Lendvai Ibolya Varga Ervin Ernő



10.B - osztályfőnök: Szlankó Tiborné
Ádám Imre Lading Márk
Andrási Ádám Balázs Lévai Viktor
Danku Bálint  Libor Szabolcs
Dobróka András László Mátyus Mercédesz Réka
Fejes Bence Nyerlucz Viktória HHH
Fodor Izabella Palocsai Patrik
Halászy Károly Tamás Szántó Attila Bálint 
Hegedűs Dóra Diána Szvoboda Mercédesz Ildikó
Kocsis Mihály Bertalan Takács Jázmin
Kovács László  Tímár Szilárd
Kovács Róbert Urbán-Szabó Patrik Martin



10.C - osztályfőnök: Gáspár László
Bakó Réka Musza József
Bali László Nagy Gábor
Bíró József Gábor Nagy Kitti
Csinos Orsolya Polgár Brenda
Dankovics Gábor  Puporka Tamás Szabolcs
Dobos Ferenc Dániel Rojkovics Donát
Dudinszky Adrienn Brigitta Rojkovics Zsombor
Hegedűs Gergő Susa Viktória
Hernek Dominik Ákos Szabó Szabolcs
Ivanics Vanessza Szántó Ákos 
Kelemen Annamária Szelindi Beáta 
Kóródi Gábor Tóth János
Kovács Krisztina Tímár Sándor
Krenács István Virág Benedek László 
Kurucz Dániel



10.D - osztályfőnök: Feketéné Novák Zsuzsa
Alattyányi Lili Magyar Luca Zsuzsanna
Bana Lili Molnár Szilvia Zsuzsanna
Bácsmegi Vivien Négyesi Alexandra
Bálint Hajnalka Paróczay Patrícia
Bíró Bianka Renáta Pénzes Adrienn Rebeka
Cseuz Viven Péterfy Angéla Ágnes
Danyi Kitti Viktória Pozderka Renáta
Durda Alexandra Szalai Kíra
Ender Tímea  Szilágyi Melinda Brigitta
Hajnal Virág Tugyi Petra Rita
Harangozó Szonja Petra Vass Boglárka
Iván Anikó Rózsa Vincze Hajnalka Judit
Kovács Noémi Zsemlye Zsanett
Klement Gréta Antónia



11.A - osztályfőnök: Lazur Ágnes
Árvai István Major Edit Ágnes
Bánszki Dorina Daniella  Márkus Lili
Bárány Nóra  Mészáros Evelin
Barcza Gábor Marcell Nagy Anett
Bartus Stefánia  Nagy Péter Sándor
Beliczai Viktória  Rása Valentína Izabella
Bencsik Helga Erzsébet Sagát Kornél
Csipes Viktória Mária Sarkadi Barnabás
Deák Martina  Sípos Vivien
Fekete Jázmin Szabados Dóra
Gál Albert Szabó Noémi
Gombás Laura  Szőke Cintia Zsanett
Király Zsolt Tóth Norbert
Kollár Petra  Tóth Olivér
Kőfalvi Andrea Varga Emese
Langer Mónika



11.B - osztályfőnök: Nagyné Kávás Mónika
Antóni Ádám Hornyák Döme 
Árvai Dóra  Hüse Dominik
Berta Mihály Kertész Zsanett Bernadett
Biró Zoltán Krajcz Kevin
Csik Anita Molnár Petra
Dormán Szeverina Szilvia Nagy Szilárd
Fazekas András  Petróczki János László
Filó Csongor József Szűrös Kristóf 
Fodor Adrián Zsolt Templom Balázs



11.C - osztályfőnök: Rácz Tünde
Badar Boglárka Jakab Tamás 
Balog Viktória  Jónás Richárd
Csikós Cintia Alexandra Kis Réka 
Dósa Imola Ráchel Kovács Balázs
Erős András Ferenc Lengyel Diána
Farkas Norman Dominik Majzik Vivien
Fodor Zoltán Marosfalvi Ádám
Gál Letícia   Mezősi Richárd Attila
Háfra Balázs  Orosz Natália 
Harangozó Lili Pintér Dávid Sándor
Hegedűs József András Szabó Ruben Tamás 
Heinrich Tamás Uri-Kovács Ágnes




11.D - osztályfőnök: Magyar Mihályné
Ábel Kiss Amina   Nagy Krisztina  
Balla Gréta Mária   Nyitrai Bettina  
Bártfai Laura   Papp Fanni 
Dudok Fanni   Péterfy Petra 
Földi Beáta   Samu Martina  
Halmi Lea   Szabó Alexandra Viktória  
Héja Zsanett Bernadett   Szabó Eszter  
Keller Viktória   Szőke Henriett Evelin  
Kiss Vanessza   Tóvizi Zsanett 
Korsós Liliána   Vadas Erika 
Leskó Evelin Diána  Zöldvári Kitti 
Major Lili   Xu Leila Emília 
Muhi Kitti 



12.A - osztályfőnök: Kesztyűs Mária
Bene Olivér Lakatos Dorka
Bokor Nikolett  Pápai Ákos 
Busi Lívia Papp László 
Csatos Petra Pető Vanda Vanessza
Csillag Bence Röck Noel Erich
Filó Henriett Sándor Virág 
Gajdos Gergely Dániel Sóspataki Boglárka
Hegedűs Imre  Szabados Viktória Izabella
Kiss Dóra  Szállás Mónika
Kovács Levente  Szántó Regina
Kovács Vivien Tőkei Tamás 
Krakkai Dániel  Tóth Edmond



12.B - osztályfőnök: Vida Erika
Berkó Anikó  Kovács Anita
Bernát Szilvia Kraicz Gyula
Biró Bence Nagy Róbert Dávid
Bíró Lilien  Papp Benedek
Csesznok Alexandra Szabó Bálint András 
Kalla Boglárka Elizabet Székács Magor Barnabás
Katona Bence Ferenc Székely Cintia Zsuzsanna
Kenderesi Mercédesz Veres Lili Csilla 
Kollár Vanda  Zsoldos Attila Máté 
Korcsik Anikó 



12.C - osztályfőnök: Tógyer Ferenc
Bernáth Szabolcs Kecskés Álmos  Dénes 
Bódi Virág  Kis László 
Csajbók Nóra  Kollár Bence
Cseh Tamás  Makhajda János 
Csibrány Márk Nagy András 
Dudinszky Nikolett Szabina Őze Ferenc 
Écsi Dorina Szabados Fanni
Ferenczi Lili Szabados Gabriella
Georgiades Georgina  Szabó Edina
Hardi Attila Szilágyi Dorina
Izbéki Sándor Tóth Diána Róza
Kapitány Krisztián  Vida Alexandra 



12.D - osztályfőnök: Papp Orsolya
Csirke Nóra Neczpál Cintia
Csongrádi Dominika Ivett Pásztor Georgina
Hajdú Zsaklin Pintér Vivien Maja 
Horváth Laura Szabó Bernadett
Jenei Fanni Daniella Szabó Szabina 
Kecskés Laura  Székely Fruzsina Roxána
Kecskés Liliána  Tigyi Hajnalka 
Kókai Zenina Tóth Réka
Mari Martina  Varga Dzsenifer
Mondok Bettina  Vereb Anita
Nagy István Marcell  Virág Regina Stella



13.A  - osztályfőnök: Kovácsné Kardos Magdolna
Bálint Andrea Tünde Nagy Anikó Anett
Bozsó Bernadett Nyírő Nikoletta
Czakó Viktória Beáta Szerencsi Petra  R.
Erdélyi Petra Tóth Kitti
Fekete Nikolett Roxána Virág Rebeka Szilvia





Korábban végzett tanulók










1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970
1971
1972
1973
1974
1975
1976
1977
1978
1979
1980
1981
1982
1983
1984
1985
1986
1987
1988
1989
1990
1991
1992
1993
1994
1995
1996
1997
1998
1999
2000
2001
2002
2003
2004
2005
2007 2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014